skip to Main Content
Mercedes Vito V Vip Design
Mercedes Vito V Vip Design
Istanbul Havalimanı Transfer
Mercedes Vito V Vip DesignIstanbul Havalimanı Transfer

Vito

Mercedes Vito Transfer hizmeti;

Standart Mercedes Vito araçlarımız bayiden alındıktan sonra tamemen yeniden vip dizayn edilerel müşterilerimizden gelen deneyimler, önerilerden yola çıkarak yeniden tasarlanıp hizmete sunulmuştur.
Hizmete alınan özel istanbul vito transfer, şoförlü araç kiralama hizmetinde kullanılmak için özel bir dizayn sürecinden geçerek kiralama hizmeti sunduğumuz araçlarımız da tamamen konfor ve hizmet gözetilerek yolculuk esnasında kendini özel hissettirecek sekilde VIP olarak dizayn edilmektedir.

VIP Araçlarımızın içerisinde;

Deri koltuklar, elektronik veya portatif masa, buzdolabı, minibar aracımızda standarttır.
kahve makinesi ve isteğiniz araç içi içecek minibarımız özel istekleriniz doğrultusunda bir çok opsiyonel size özel tahsis edilmek üzere beklemektedir.

Vito Kiralık araçlarımızı protokol kullanımına da uygundur. Havalimanı vip transferi veya vip kiralama yapacak kişinin konumuna göre de gerekli ekipmanlarla donatılarak aracımızı makam aracı olarakta kiralanabilmektedir.

Mercedes Vito araclarımız özel hazırlanarak şoförlü araçlarımız VIP vito olarak hazırlanmışdır dilediğiniz zaman size bir telefon kadar yakın kendinizi ve misafirlerinizi özel hissettireceğiz zamanlarda Limousine plus en doğru seçimdir.

Mercedes Vito araçlarımız 7 kişiliktir.

Kullanabileceğiniz hizmetler;

 • İstanbul Yeni havaalanı transferi ve VIP karşılama hizmetleri.
 • İstanbul Havalimani transfer VIP Standartları, Havalimanı Özel Karşılama Kapı hizmetleri.
 • Sabiha gökçen Havaalanı transfer ve karşılama hizmetleri.
 • Şoförlü Tüm gün VIP araç kiralama özel geziler ve özel günler Alışveriş turları ve Özel günler için kiralama.
 • Sehir dışı araç kiralama ( bursa transfer, sapanca transfer kartalkaya transfer, uludağ transfer, kartepe transfer Çanakkale transfer vs. vs. )
 • Protokol Karşılama ve Makam Aracı kiralama.
 • Yabancı Misafir Karşılama hizmetleri ve İş şehir turları.
 • Sehir içi turlarda ve seyahatler, tam gün  şöförlü tahsis VIP araç kiralama.
 • Sehir dışı Şoförlü Vito kiralama.
 • Dügün Gelin Aracı tahsisi ve kiralama.
 • Profesyonel Eğitimli VIP şöförler.
 • İsteğe Göre minibar Ekstra yiyecek içecek, internet ve size özel uygulamalar.

TümVito vip araçlarımız ile ilgili bilgiler:

VIP Minibüsler Firmamız tarafından müşterilerimin istekleri doğrultusunda özel olarak dizayn ettirilmiştir. Kiralık vip van araçlarımızı sizlere ayrıcalıklı bir hizmet sunmak en temel hedefimizdir.
Araç içi ve ekstra donanımlar bütçeye göre degişmektedir. Araç Filomuzda Her bütçeye uyarlayabileceğiniz seçeneklerimiz bulunmaktadır.
Kiralık vip minibüslerimizde 220V elektirik bağlantısı, kahve makinası, buzdolabı, degerli eşya kasası, internet,  bilgisayar baglantısı gece görüş kamerası bulunmaktadır. Kiralık vip Van araçlarımız 2017-2019 model 7 yolcu 1 şöför toplamda 8 kişiliktir. Araçlarımızda D2 Belgesi Mevcuttur. Müşterilerimizden Ekstra Sigorta Bedeli Alınmamaktadır. Fiyatlarımız Gideceği Mesafe ve Güne göre Değişiklik gösterebilir.
Firmamızda kredi kartı geçerlidir dilerseniz online olarakda satınalma yapabilirsiniz.

Back To Top
WhatsApp chat