skip to Main Content

Istanbul Private Transfer

istanbul private transfer service - Istanbul Private Transfer
Private transfers to the city

Özel Transfer Servisi!

Özel Istanbul Havalimanı Transfer Hizmeti , düşük maliyetli, sabit tarifeli havaalanı transferleri, havaalanı özel taksi hizmeti, özel havaalanı transferleri. Biz istanbulda Yeni İstanbul Havalimanı ve Sabihagökçen Havalimanı, Havalimanı özel servisi, şehir turları iş gezileri düzenleyen Coşar Turizm Ajansıyız.

Yıllar içerisinde deneyimli, profesyonel ve istanbul yerel eğitimli sürücülerle güvenli ve yeni araçlarmızla hizmet sunan her türlü araç ihtiyacına hitab eden aynı zamanda istanbul Havaalanı transferinde uzmanlaştık.
İster iş ister eğlence için seyahat ediyor olun, İstanbul’daki Özel Transferler olarak size seyahatinizin en stresli ve konforlu kısmını sunuyoruz.

Başka ne sağlıyoruz?

İstanbul özel Transfer hizmeti, İstanbul’da yerleşik bir rezervasyon şirketi olan Cosar Turism Ltd Tursab üyesidir. Firmamız 2010 yılında kurulmuştur.
Büyük bir titizlikle ve her zamandan beri her türlü müşterilerine uzman hizmetler sunarak gelişmektedir. Otel Konaklama ve Şehir Transfer Hizmetleri.
Ekibimiz her zaman profesyonel ve en iyi hizmeti vermeyi taahhüt eder!
Etkinlik planlamacısı, İstanbul’daki ve tüm Türkiye’deki etkinliğiniz için tüm ihtiyaçlarınız için size yardımcı olmaya hazır.
Karayolu taşımacılığı gereklilikleri hakkında gerekli bilgileri vermemizi sağlayan kullanımı kolay web araçları sunuyoruz. Bu bilgiyi sizin için plan ve bütçe seçeneklerine dönüştüreceğiz.

make a ride private istanbul - Istanbul Private Transfer
What all we provide
airport private transfer istanbul - Istanbul Private Transfer
Private transportation in turkey

Türkiye’de ulaşım:

Her türlü araç ve gemiyle unutulmaz turlar sunarak yolculukları ve turları konusunda uzmanız…
Gala yemekleri, Düğünler, Doğum günleri ve her türlü Taraf gibi özel günler için çiftler, aileler, iş grupları, arkadaş grupları ve dahası!
Şu anda ne yaptığımızı biliyorsunuz – seyahat ihtiyaçlarınız için size yardımcı olmak için buradayız, baştan sona tüm hizmetleri sunuyoruz: İstanbul Havaalanı Transferi, oteller, özel rehberler, sürücüler ve daha fazlası. WhatsApp, Telefon, E-posta veya web sitesi rezervasyon veya site formları aracılığıyla bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Ofisler, tüm kurumsal ulaşım ihtiyaçlarınızı karşılamak için haftanın 7 günü, yılın 365 günü, günün 24 saati açıktır. Özel etkinlikleriniz veya partiniz için klasik ve konforlu bir sedandan araçlardan Limoisinelere ve VIP Tipinde ultra lüks Mercedes Vito’larımız veya Mercedes VIP Sprinter Minibüslerimize kadar birçok farklı araç seçeneğinden birini seçebilirsiniz.

Istanbul Private Transfer

istanbul private transfer service - Istanbul Private Transfer
Private transfers to the city

Private Transfer Service!

Airport Transfer Istanbul and all over Turkey reliable, low-cost, fixed scheduled airport transfers, airport taxi, airport bus and private airport transfers – services we provide. We provide private airport transfers from/to Istanbul Airport (IST) & Sabiha Gokcen Airport (SAW), Airport Services Istanbul, Local Guides and City Tours in Istanbul and in many other cities, departing from Istanbul.

Many years we have specialized in all types of Airport transfers offering safe and new vehicles managed by experienced, profesional and local drivers. Whether you are traveling for business or pleasure, we as Private Transfers in Istanbul offers you the most stressful and comfortable part of your journey.

What else we provide?

Istanbul private Transfers is member of Travel Group of name Cosar Turism and Transporting, a well established reservation company located in Istanbul. The Travel Company was established in 2010.
With great care and has been developing ever since by offering expert services to its customers in all kinds of Tours. Hotel Accommodation and City Transfer Services.
Our team is always professional and committed to our best service!
Event planner is ready to assist you for all your needs for your event in Istanbul and all over Turkey. We offer an easy to use web tools that enables us to provide with the necessary information about road-transport requirements related to its effectiveness.
We will turn this information into plans and budget options for you. Meeting & event services group helps our clients manage their meetings and events more efficiently and cost effectively.

make a ride private istanbul - Istanbul Private Transfer
What all we provide
airport private transfer istanbul - Istanbul Private Transfer
Private transportation in turkey

Transportation in Turkey:

We are experts in cruises and tours, providing unforgettable tours by all kind of vehicles and vessels…
To couples, families, business groups, group of friends and moreover for special occasions, such as Gala dinners, Weddings, Birthdays and all kind of Parties!
At now, you know what we do – we are here to assist you for your travel needs, offering all services from start to finish: Istanbul Airport Transfer, hotels, privatelocal guides, drivers and many more. Feel free to contact us via WhatsApp, Phone, E-mail or web site booking or question forms. Istanbul Private transfers offices are open 24 hours a day, 7 days a week, 365 day all the year, to meet all your corporate transportation needs. You can choose from many different vehicle options, from a classic and comfortable sedan to Limos and VIP and luxury Mercedes Vito or Mercedes Sprinter van for your special event or party.

Back To Top
WhatsApp chat