skip to Main Content

Istanbul Private Transfer

istanbul private transfer service - Istanbul Private Transfer
Private transfers to the city

Özel Transfer Servisi!

Özel Istanbul Havalimanı Transfer Hizmeti , düşük maliyetli, sabit tarifeli havaalanı transferleri, havaalanı özel taksi hizmeti, özel havaalanı transferleri. Biz istanbulda Yeni İstanbul Havalimanı ve Sabihagökçen Havalimanı, Havalimanı özel servisi, şehir turları iş gezileri düzenleyen Coşar Turizm Ajansıyız.

Yıllar içerisinde deneyimli, profesyonel ve istanbul yerel eğitimli sürücülerle güvenli ve yeni araçlarmızla hizmet sunan her türlü araç ihtiyacına hitab eden aynı zamanda istanbul Havaalanı transferinde uzmanlaştık.
İster iş ister eğlence için seyahat ediyor olun, İstanbul’daki Özel Transferler olarak size seyahatinizin en stresli ve konforlu kısmını sunuyoruz.

Başka ne sağlıyoruz?

İstanbul özel Transfer hizmeti, İstanbul’da yerleşik bir rezervasyon şirketi olan Cosar Turism Ltd Tursab üyesidir. Firmamız 2010 yılında kurulmuştur.
Büyük bir titizlikle ve her zamandan beri her türlü müşterilerine uzman hizmetler sunarak gelişmektedir. Otel Konaklama ve Şehir Transfer Hizmetleri.
Ekibimiz her zaman profesyonel ve en iyi hizmeti vermeyi taahhüt eder!
Etkinlik planlamacısı, İstanbul’daki ve tüm Türkiye’deki etkinliğiniz için tüm ihtiyaçlarınız için size yardımcı olmaya hazır.
Karayolu taşımacılığı gereklilikleri hakkında gerekli bilgileri vermemizi sağlayan kullanımı kolay web araçları sunuyoruz. Bu bilgiyi sizin için plan ve bütçe seçeneklerine dönüştüreceğiz.

make a ride private istanbul - Istanbul Private Transfer
What all we provide
airport private transfer istanbul - Istanbul Private Transfer
Private transportation in turkey

Türkiye’de ulaşım:

Her türlü araç ve gemiyle unutulmaz turlar sunarak yolculukları ve turları konusunda uzmanız…
Gala yemekleri, Düğünler, Doğum günleri ve her türlü Taraf gibi özel günler için çiftler, aileler, iş grupları, arkadaş grupları ve dahası!
Şu anda ne yaptığımızı biliyorsunuz – seyahat ihtiyaçlarınız için size yardımcı olmak için buradayız, baştan sona tüm hizmetleri sunuyoruz: İstanbul Havaalanı Transferi, oteller, özel rehberler, sürücüler ve daha fazlası. WhatsApp, Telefon, E-posta veya web sitesi rezervasyon veya site formları aracılığıyla bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Ofisler, tüm kurumsal ulaşım ihtiyaçlarınızı karşılamak için haftanın 7 günü, yılın 365 günü, günün 24 saati açıktır. Özel etkinlikleriniz veya partiniz için klasik ve konforlu bir sedandan araçlardan Limoisinelere ve VIP Tipinde ultra lüks Mercedes Vito’larımız veya Mercedes VIP Sprinter Minibüslerimize kadar birçok farklı araç seçeneğinden birini seçebilirsiniz.

Back To Top
WhatsApp chat