skip to Main Content
hakkimizda 1 1024x370 - Hakkımızda

Biz Kimiz?

Limousine Plus Luxury Car Service, 2008 yılında çalışmalarına başlamıştır. Müşteri memnuniyetini odak noktasına koyması kısa sürede sektörün öncü kuruluşlarından olmasını sağlamıştır.

Kurulduğu günden itibaren müşteri memnuniyeti odaklı hizmetlerini geliştiren şirketimiz araç filosu ve sürücüleri operasyonel olarak rakiplerinden farklı olarak vip ve kurumsal taşıma sektöründe sürdürülebilir kaliteyi kendine ilke edinmiştir. Teknolojik gelişmeleri yakından takip eden Limousine Plus, gerek operasyonel gerekse araçların takibinin yapılmasında hizmet kalitesini sürekli güncellemektedir.

İstanbul başta olmak üzere Ankara, İzmir, Antalya ve Bodrum illerinde lüks sürücülü araç kiralama havalimani transfer ,limuzin kiralama hizmeti verdiğimiz gibi devlet protokolü makam aracı kiralama, özel yat ve tekne, özel helikopter, özel jet, özel güvenlik ve profesyonel tur rehberi gibi hizmetlerde de keyifli ve güven dolu seyahatler için hizmet vermekteyiz.Ülkemizi ziyaret eden bir çok devlet başkanı,bakan,üst düzey devlet görevlisine dünyaca ünlü bir çok yerli yabancı üst düzey kişilere gururla güvenle hizmet vermiştir.

Ülkemize gelen her yabancıyı evimize gelen bir misafir gibi görüp buna göre değerlerimizin ve ülkemizin tanıtımına bir damlada olsa katkı sunabilmek için bir gönüllü turizm elçisi gibi hizmet vermek şirketimizin geçmişten bu güne kadar kendisine misyon edindiği bir sorumluluktur.

Limousine Plus olarak müşterilerimizin memnuniyeti esasına dayanan eksiksiz hizmet anlayışımız ile birlikte “sizlere ve misafirlerinize” hizmet vermekten mutluluk duyarız.

Limousine Plus, her zaman dakik ve saygılı hizmet anlayışıyla Türkiye’ye gelen ya dal dışına türkiye çıkış yapan yolculara günün 24 saati – haftanın 7 günü kesintisiz hizmet sunuyor.İş, kişisel veya kurumsal taşımacılık ihtiyaçlarınıza yönelik en iyi çözümleri her zaman en uygun fiyata LimousinePlus’da bulabilirsiniz.

SABİT FİYATLAR

Fiyatlarımız belirttiğimiz gibidir. Transfer esnasında sürprizlerle karşılaşmazsınız.

ÜCRETSİZ İPTAL

Rezervasyonunuzu herhangi bir kesinti olmadan istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.

ÖDÜLLÜ SERVİS HİZMETİ

Hizmetlerimiz kendinizi özel hissetmenizi sağlayacaktır. Kalite standartlarımız ödüllüdür.

ESNEK TRANSFER İMKANI

Siz programınızı bize göre ayarlamayın, biz sizin programınıza göre organize olalım.

REZERVASYON ESNEKLİĞİ

İster online, ister whatsapp kullanarak isterseniz telefonla. Tüm iletişim kanallarından rezervasyonunuzu rahatlıkla yapabilirsiniz.

KALİTELİ SERVİS

Şoförlerimiz mesleğinde uzman kişilerden oluşmaktadır. Ayrıca araçlarımızın zamanında bakımları yapılmakta ve belirli aralıkla içi dezenfekte edilmektedir.

REZERVASYON KOMİSYONU YOK

Limousine Plus sizlerden rezervasyon komisyonu almaz. Tüm araçları kendisine ait olduğundan komisyon yoktur.

7/24 MÜŞTERİ HİZMETLERİ

7 gün 24 saat sizlerin güvenli ulaşımı ve ihtiyaçlarını karşılamak için ekip olarak hizmetinizdeyiz.

Back To Top
WhatsApp chat