skip to Main Content

Istanbul havalimanı Transfer

Kaygısız havalimanı seyahati

1 saat ücretsiz bekleme süresi ve uçuş takibi ile rahatlayın.

Her şey dahil fiyatlandırma

Rezervasyondan önce onaylanan her şey dahil ücrete güvenin.

Rezervasyon Esnekliği

Alımdan 1 saat öncesine kadar ücretsiz olarak değiştirin veya iptal edin.

istanbul Airport transfer in the city
İstanbul Havalimanından şehre transfer

İstanbul Havalimanından şehre transfer

Bir uçağa Biniyorsanız, uzun bir uçuştan bunalmış ve yorulduysanız, hedefinize ulaşmak için doğrudan LimousinePlus havaalanı transferinden daha iyi bir panzehir yoktur.

Limousine Plus, konuklarını kendi araç filosuyla İstanbul’a güvenle taşımaktadır. 2019 yılında İstanbul’a nereye giderseniz gidin, bizimle iletişim kurduğunuzda, deneyimli, profesyonel eğitimli sürücülerimiz uçuşunuzu izleyebilir ve kontrolünüz dışındaki gecikmeler için ayarlama yapabilir.

İstanbul Havalimanından şehre transfer

LimousinePlus şöför hizmeti, tüm konukları için mümkün olan en yüksek standartlarda hizmet anlayışını hedeflemektedir.
Dünyanın herhangi bir yerinden iş, tatil veya geziler için İstanbul’a geldiğinizde, LimousinePlus sizi her zaman ve en iyi hizmeti maksimum konfor ve düşük maliyetle karşılar. Kendinizi özel hissetmenizi sağlar.
Havaalanından otelinize aileniz ya da iş arkadaşlarınızla mı seyahat ediyorsunuz?
VIP Van Araçlarımız 5 kişiye kadar paylaşılabilir daha geniş VIP sprinter araçlarımız 10 kişiye kadar transfer hizmeti sağlayabilir.

Lüks VIP Sprinter
Mercedes vito v vip design
Mercedes VIP Vito V

Istanbul Havaalanı Transfer;

Transfer kayıt formu bilgilendirme yazısı:
Nasıl Çalışıyor aşağıda adım adım anlatıyoruz.
İstanbul Havaalanından SultanAhmet’e Transfer Araması Yaptınız.
–> Varış noktanızı seçin
Araçların arasından sizin seçtiğiniz aracın yol güzargahında TOPLAM fiyatlar aşağıda gösterilmiştir seçimini yaptığınız araç eğer seçim yaparsanız eksralarıda içermektedir.

Ne yapacaksın?

Öncelikle rahatlayın, İstanbul’da Havalimanı Transferi, sürücünüzün uçuşunuzu takip edeceğini ve gecikmeleri ve erken gelenleri karşılayacağını bilerek.
Büyük İstanbul bölgesinde özel bir gezintinin mahremiyetinin ve konforunun tadını çıkarın.
Şoförünüz sizi (SAW) Sabiha Gökçen veya İstanbul Havaalanı’ndan seçtiğiniz yere götürürken sahneyi rahatça izleyin..

VIP veya Özel Transfer Olarak Havaalanı Transferinden Genel Bakış.

İstanbul’a varırken SAW Sabiha Gökçen ve İstanbul Havalimanı’ndan (IST) merkezi konumdaki şehir otelinize özel transferle rahatça ulaşın. Teslim alma hizmeti ayrıca istanbulun bir sürü yerinden ve Karaköy kruvaziyer limanlarından da yapılmaktadır. Her gün (tatiller dahil) transferler mevcuttur.

LimousinePlus Olarak bu hizmeti nasıl veriyoruz.

İstanbul’daki konaklamanıza, İstanbul SAW Sabiha Gökçen ve İstanbul Havalimanı’ndan şehir merkezindeki otelinize özel ve endişesiz bir havalimanı transferi ile başlayın.

Transfer hizmeti, şoförlü VIP araçlar, taksiler ve VIP Van veya limuzinler ile İstanbul Havaalanından ve merkezi alanlardan İstanbul otellerine sorunsuz ulaşım için sunulmaktadır. Şehir otellerinden havalimanlarına ve kruvaziyer limanlarına da ters yönde transferler yapılabiliyor.

Taksiler ve pazarlık fiyatları aramak için zaman ve çaba harcamanıza gerek yok. Site Rezervasyonunda önceden transferiniz size gönül rahatlığı verecektir.

Günün herhangi bir saatinde, haftanın herhangi bir gününde İstanbul havalimanı veya cruise gemisi terminali taşımacılığı için ön rezervasyon yapın. Gümrük alanının dışında İngilizce konuşan bir temsilci tarafından karşılanacak ve merkezi konumdaki İstanbul otelinize güvenli bir şekilde yola koyulacaksınız.

Neler Dahil?

limuzin transfer

Havaalanı Transferi, Tek yönlü veya dönüş transferi (isteğe bağlı olarak rezerve edilir), bu siparişi kredi kartı ve havale ile ödeyebilir veya sürücüye doğrudan herhangi bir para birimi ile ödeyebilirsiniz (bu sizin seçiminiz).

İstanbul Havalimanı Transfer Buluşması noktasında bulunan havaalanı kontrol birimimiz / isimlerinizin bulunduğu Tabela şeklinde kartonlar ile hazır bulunanlar, rezervasyonu yapılan kişiler karşılanır ve araca kadar eşlik edilir.

Transfer hizmetleri: Havaalanı Transferi SAW “Sabiha veya Istanbul Havalimanı”, İstanbul daki Otelinize veya özel adresinize transfer gerçekleşir.

Transfer hizmetleri: Havaalanı Transferi SAW Sabiha veya Istanbul Havaalanı, İstanbul Otel (ler) ine transfer ve donüş (A’dan B’ye).

istanbul limanından şehir merkezine ve istanbul havaalanlarına transfer hizmeti.

Bunları Hatırlayın

• İstanbul’un Taksim ve Eski Şehir bölgeleri (sultanahmet), oteller bölgesi olarak kabul edilir. Başka yerlerde kalıyorsanız, ek ücrete tabi olabilir ama endişelenmeyin rezervasyon yaptığınız alan eğer rezervasyon formu ise bir hata olmayacaktır.
• Lütfen transferden önce aşağıdaki bilgileri verin: Uçuş detayları, örn. varış saati ve uçuş numarası ile otel veya özel adresinizin adı ve adresi.
• Şehir merkezinden havaalanına ulaşmak yaklaşık 30 dakika (trafiğe bağlı), ancak otelinizden erken ya da tercih ettiğiniz adreslerden ya da trafik yoksa Taksim’den havaalanına gitmek için 45 dakika sürer. Transferiniz için rezervasyon yaparken, trafik olasılığını göz önünde bulundurun.
• Gelen uçuşlar firmamızca izlenmektedir. Temsilcilerimiz, uçuşunuzda gecikme veya erken iniş olsa bile zamanında yanınızda olacak.

Havalimanından veya bir hedeften hedefinize bir transfer için formu eksiksiz doldurun

Aktarım servisi gün boyu çalışır. Transfer servis düzenlemelerinizde size yardımcı olmak için 7/24 mevcut operasyon departmanı ile gece irtibata geçebilirsiniz.

Meslektaşlarımız havaalanında her zaman size bilgi iletebilir
.
Bu yüzden, varış saatiniz ne olursa olsun, sizi her zaman isminizin üzerinde yazılı bir tabela ile karşılayacaktır, valizinizi minibüse yükleyebilir ve sizi hiçbir yere bırakmadan, klimalı özel yepyeni vip minibüslerimizle doğrudan konaklamanıza aktarabiliriz.

Seçiminiz her iki havalimanından otelinize seyahat etmenin en kolay, en konforlu ve rahat yoludur.

Taksi ile kıyaslandığında hizmetlerimizin en önemli yanı, hiçbir gizli maliyet olmaması ve her zaman sabit bir fiyatı olması. Ayrıca, iki havalimanı arasında transfer hizmetine ihtiyacınız varsa, İstanbul Havalimanı Transferi sizin için en iyi fiyat ve hizmet kalitesi ile yapabilir.

Aşırı şarj eden ziyaretçiler için ünlü taksi şoförleri ile aralarında doğrudan bir ulaşım olmadığı göz önüne alındığında, bu sizin için en uygun seçenek olacaktır. Bir grup olarak geliyorsanız veya herhangi bir puan arasında transfer servisine ihtiyacınız varsa, lütfen grubunuz için en uygun fiyatları almak için doğrudan ofisimizle iletişime geçin.

Back To Top
WhatsApp chat