skip to Main Content
LimousinePlus Plus Hizmetler

LimousinePlus Plus Hizmetler

Limousine Plus

Kurumsal olarak;

” Limousine Plus “, 2010 yılın’dan beri kaliteli transfer hizmeti sunmaktadır. Başladığımızdan beri her yıl 50-100 bin kişiyi güvenle noktalarına ulaşmak istedikleri noktalara taşıdık – bu sadece 10 yılda 2 milyondan fazla kişidir.

 

Şirketimiz, uygun fiyatla yüksek güvenlik ve konfor ile mükemmellik için çaba göstermektedir.

– Bizi bir kez kaydettikten sonra ihtiyacınız olduğunda sizi bekliyor olacağımızı garanti ediyoruz.
– Özel Araba, Minibüs, Antrenör, Helikopter ve deniz taksileri sağlıyoruz. Ulaşımda ihtiyacınız olan her türlü araca sizi buluşturuyoruz, bizde var! Herhangi bir firmaya komisyon ödemememiz nedeniyle fiyatlarımız düşük.
– Diğer firmalardan% 25 daha ucuz olmamızı sağlıyoruz, bunun için herhangi bir ek ücret ödemenizi istemiyoruz.
– Transfer Uzmanı ile bir İstanbul havalimanı, Sabiha Gökçen, Ankara, Sultanahmet ve Taksim gibi daha pek çok şey için endişelenmenize gerek yok.
– Türkiye’de hizmet veriyoruz.
– Kişiye çzel, kapıdan kapıya transfer seçenekleriyle, havaalanından otele ve tersi yönde özel bir transfer aracına sahip olabilirsiniz. Bu, kişisel bir hizmete ve varış yerlerine giderken isteğiniz dışında duraklama gerektirmez.
– Bunu, seyahatleriniz için en kişiselleştirilmiş, hızlı transfer seçeneğini yaratabilmek için sunuyoruz.

Bizi arayabilir yada iletişim forumunu doldurabilir ” biz sizi arayabilir ” veya rezervasyonunuzu kendi seçeneklerinizle oluşturabilirsiniz.

Limousine tipinden araç rengine kadar her detayı kendi özel seçeneklerinizle oluşturabilir ve seçebilirsiniz.

Birini Seçebilirsiniz:

limuzin 13 - LimousinePlus Plus HizmetlerServis araçlarımızdan birini veya diğer ortak transfer seçeneklerimizden bir tanesini seçtiğinizde, varış yerinize olan seyahatiniz boyunca birden fazla kalkış ve gidiş olacaktır. Bu, yeni insanlarla tanışma ve seyahatiniz sırasında başkalarıyla deneyimler yaşamanıza ve çevrenizde yeni deneyimlerinizi paylaşma seçeneğini oluşturur.

Gelişlerde Havaalanına vardığınızda, adınızı belirten, çoğu zaman bir elektronik Bord ile sizi bekliyor olacağız. Sorun olmamasını sağlamak için, transfer kodunuzla ilgili kanıt sağlayarak kimliğinizi doğrulamanızı istiyoruz. Kimsenin sürüşünüzü çalmaya çalışmadığından emin olmak için bu güvenlik önlemini veriyoruz! Hizmetimizde bu asla sorun değil.

İstediğiniz araç tipiyle transfer ediyoruz. Limousine, S-Class, E-Class, BMW, Audi, Mercedess Sprinter VIP,Mercedess Vito VIP, Vito-V, Vito, Mercedess Sprinter.

Seçeneklerinizi iletişim formumuza yazarak bizimle iletişime geçebilirsiniz, arkadaşlarımız 2 saat içinde sizinle iletişime geçecektir. Kendi araç filomuzu kullandığımızdan, uçuş gününde rezervasyon yapma olanağınız vardır. Lincoln limuzin bizim garajımızda siz müşterilerimiz için hazırda beklemektedir. Filomuzun Sigorta ve İşçi belgelerinin tamamı yasaldır.

 

Transfer Hizmeti;

Seyahat deneyiminizin birinci sınıf olduğundan emin olmak için, aldığımız tüm rezervasyonların doğruluğunu kontrol ediyoruz.
Hataların önüne geçmek için daha fazla bilgiye ihtiyaç duyarsak, hemen sizinle iletişim kuracağız.
Bizimle strese girmeniz için hiçbir neden yoktur – hedefinize gitmenizi önemsiyoruz!
Son dakika planlarını karşılamak için, uçuşunuzdan 24 saat önce çevrimiçi rezervasyon yapma seçeneği sunuyoruz.
LimousinePlus’ta son dakika rezervasyonların olabileceğini anlıyoruz ve ne zaman olursa olsun biz buradayız!
Bunları sağlayarak sizi rahatlatıryoruzz – uçuşunuzda veya dönüşünüzde bizimle olduğunuz için kendinizi farklı hisedeceksiniz.

Sizi hedefinize mümkün olan en yakın mesafede yormadan kaliteli hizmet sunmaya devam edeceğiz.

Buradan hemen bir transfer rezervasyonu yapabilirsiniz.

 

 

 

 

Back To Top
WhatsApp chat