V.I.P Hizmetlerimiz

Air Limo

Ahmet Çelebi’nin Ahmet Çelebi’nin kanatlarını gören manzara, Limanine Plus – Hava Limanı uğruna Cezayir’e çekiliyor ve ayaklarınızın altına yayılıyor! Haliç, Tarihi Yarımada, Kız Kulesi, Boğaz’daki helikopter turu sizi bekliyor!

Maceracı bir deneyim yaşayın, İstanbul’un en güzel mevsimlerini seyredin, yazın ve gökyüzüne düşün!

Kameranızı, kameranızı al; Muhteşem çerçevelerle deneyiminizi unutmayın!

Sevdiklerinizi şaşırtın, hayatlarında bir kez olsun hayatlarını sürdürün!

Air Limo “yalnız” ile bir helikoptere bir dakika ayırın ve romantik tekliflerinizi unutulmaz yapın!

Düğün, Mezuniyet ve Özel Günler Vip Transfer

Düğün, mezuniyet törenleri ve özel günlerimiz için profesyonel ekibimizle sizi mutlu etmek için kurumsal hizmetinizdeyiz.

Limousine Plus, hayatınızda bir kez yaşadığınızda o özel günleri daha da unutulmaz kılmak için tasarlandı. Güzel ve farklı düğün paketleri, çiçek bahçesinde eşinizle birlikte seyahat ederken şampanyanızın tadına bakmanıza imkan tanır.

Dahası, Bluetooth kulaklık seti ile, güvenli iletişim, protokol ve güvenli sürüş eğitimine sahip en az bir yabancı dili konuşan profesyonel sürücü …

Cennet bahçesinde düzenlenen lüks aracın son modelinde geçireceğiniz saatlerle ve bu güzelliklerde bir kez daha aşık olmak bu özel günü taçlandırmak size kalmış.

Havaalanı Transfer

İstanbul Sabiha Gökçen, Atatürk Hava Meydanları; Ankara Esenboğa Havalimanı;

Ücretsiz karşılama, özel araç kapıda beklemek ve profesyonel şoför, hızlı, sorunsuz, lüks havaalanı transferi.

Havaalanına geldiğinizde, personelimiz sizin adınızla birlikte kapıda buluşacak ve kapıda bekleyen özel arabanıza kadar eşlik edilecek ve en kısa zamanda keyifli yolculuğuna başlayacaksınız. Veya özel şoförünüz havaalanınıza gitmek için tam zamanınızda olacak.

Yorucu bir uçaktan sonra ya da uçuşa acele ederken, en yüksek kalitede hizmetinizle, en yeni model konfor araçlarıyla, günlüğünüzü okurken ve istediğiniz müzik türlerini dinlerken rotanızı önceden analiz etmiş olan ekibimiz , yolculuğunuzu mümkün olan en kısa sürede tamamlamanızı sağlayacaktır.

Kongre ve Organizasyon Vip Transfer

Her şeyden önce İstanbul, Ankara, İzmir ve Antalya’da yapacağınız kongre ve organizasyonlar için tüm ekibimizle size hizmet etmekten gurur duyacağız.

Limousine Plus her türlü organizasyonu bir yandan hazırlar ve yönetir.

Rehberlik servisine transfer; özel koruma ile alan kullanılabilirliği arasında geniş bir hizmet yelpazesi. İş gezileri, kurumsal organizasyonlar, kongreler, lansmanlar, düğünler gibi ileri düzey deneyim ve operasyonel becerileri gerektiren organizasyonlar için size zaman, prestij ve hayranlık veririz.

Limousine Plus, özel asistanınız gibi en ince ayrıntıları kaçırmadan, sizi tüm organizasyonunuzun tek bir profesyonel elinden çıkarmaya, çok farklı çıkarlardan tasarruf etmeye ve birbirleriyle ilişki kurmanıza olanak tanır.

Sea Limo

Eşsiz coğrafi konumu ve her iki tarafın tarihi eserleriyle Boğaz turu, İstanbul’da yaşamak isteyenlerin vazgeçilmez bir tercihi. İstanbul’da keşfedilecek en önemli noktalardan biri olan Boğaziçi, tarihi ve coğrafi güzelliği ile farklı bir İstanbul deneyimi sunuyor.

Bu eşsiz tecrübenizi, Yat kiralama hizmetlerini yemek odaklı Boğaz turu, Ada turu, Haliç turu ve bu olağanüstü güzellik hizmet anlayışı ile yüzme turuyla birleştirerek davet ediyoruz.

Boğaz’da sevdikleriniz, doğum günleriniz, düğünleriniz, nişan, nişan, kına gecesi, kokteyl, mezuniyet, yıldönümü kutlamaları, özel tekne turları, yabancı turizm grupları, mehtap ve akşam yemeği turları, ağırlama için özel yemekler şirket misafirleriniz ve güzel gezinti turunuz varsa, ilk tercihiniz olmak istiyoruz. Bütün bu güzellikleri deniz kokusu ile keşfetmek çok geç değildir.

Şehir Turları

Şehir ve şehir turları ve turlarımızda nazik ekibimizle hizmet vermekten gurur duyuyoruz. Limousine Plus Lüks Araç Servisleri ile transferlerinizi iki nokta arasında, özellikle havaalanı ve otel transferleri arasında güvenli bir şekilde aktarabilirsiniz.