skip to Main Content

Şöförlü Araç Kiralama Hizmetleri

Hizmetlerimiz; Şöförtü Tam gün araç kiralama, Havaalanı transfer hizmetleri, Havalimanı karşılama ve transfer hizmetleri, şöförlü Vip araç kiralama, Şehir Turları, Şehir Alışveriş turları, İş gezileri, Protokol karşılama ve organizasyonları gelmektedir.

[products columns=”4″ orderby=”title” order=”ASC” ids=””]

Havalimanı transfer, Havalanı transfer, Söförlü arac kiralama, Sabihagökcen transfer, Vip arac kiralama, Makam aracı kiralama, Limuzin kiralam, İstanbul havalimanı transfer, Minibüs kiralama

Kurumumuz İstanbul başta olmak üzere Ankara, İzmir, Antalya ve Bodrum illerinde lüks sürücülü araç kiralama havalimani transfer ,limuzin kiralama hizmeti verdiğimiz gibi devlet protokolü makam aracı kiralama, özel yat ve tekne, özel helikopter, özel jet, özel güvenlik ve profesyonel tur rehberi gibi hizmetlerde de keyifli ve güven dolu seyahatler için hizmet vermekteyiz. Ülkemizi ziyaret eden bir çok devlet başkanı, bakan, üst düzey devlet görevlisine dünyaca ünlü birçok yerli ve yabancı CEO, sanatçı, politikacılara güvenle bu hizmeti vermektedir vermiştir.

VIP Araç Kiralama Firması olarak

Limousine Plus, her zaman dakik ve saygılı hizmeti gözeterek filosundaki araçlar gibi şöförlerinide her yıl özel eğitimlerden geçirerek, Türkiye’ye gelen ya da yurt dışına çıkış yapan misafirlerine günün 24 saati – haftanın 7 günü kesintisiz hizmet sunuyor. İş, kişisel veya kurumsal taşımacılık ihtiyaçlarınıza yönelik en iyi çözümleri her zaman en uygun fiyata LimousinePlus ’da bulabilirsiniz.

Şöförlü Araç Kiralama Hizmetlerini;

Limousine Plus Luxury Car Service, 2008 yılında çalışmalarına başlamıştır. Müşteri memnuniyetini odak noktasına koyması kısa sürede sektörün öncü kuruluşlarından olmasını sağlamıştır.

Kurulduğu günden itibaren müşteri memnuniyeti odaklı hizmetlerini geliştiren şirketimiz araç filosu ve sürücüleri operasyonel olarak rakiplerinden farklı olarak vip ve kurumsal taşıma sektöründe sürdürülebilir kaliteyi kendine ilke edinmiştir. Teknolojik gelişmeleri yakından takip eden Limousine Plus, gerek operasyonel gerekse araçların takibinin yapılmasında hizmet kalitesini sürekli güncellemektedir.

Back To Top
WhatsApp chat